Republika e Kosovës

Ministria e Shëndetësisë

Kabineti i Ministrit

 Dr. Rifat Latifi Ministër i Shëndetësisë

 Dr Rifat Latifi,Biografia

 Dr. Rifat Latifi, Biography

——————————————————

Dafina Gexha-Bunjaku

Zëvendësministre

Dafina.Gexha@rks-gov.net

——————————————————

Arsim Berisha

Zëvendësministër

Arsim.Z.Berisha@rks-gov.net

——————————————————

Kujtim Salihu 

Shefë i Kabinetit të Ministrit

Kujtim.Salihu@rks-gov.net

——————————————————

Lumturije Bekaj     

Këshilltare e Lrtë Politike

Lumturije.Bekaj@rks-gov.net

—————————————————–

Anton Shllaku           

Këshilltar Politik

Anton.Shllaku@rks-gov.net

—————————————————-

Aida Morina           

Këshilltare politike për komunitete

Aida.Morina@rks-gov.net

—————————————————-

Azize Daku

Këshilltare Politike

Azize.Daku@rks-gov.net

—————————————————-

Egzon Pnishi

Këshilltar Politik

Egzon.Pnishi@rks-gov.net

—————————————————-

Korab Kamberi 

Këshilltar i Jashtëm

—————————————————-        

Kujtim Shala 

Këshilltar i Jashtëm

—————————————————-

Valon Baraliu

Këshilltar i Jashtëm

—————————————————-

Liridon Iberdemaj

Asistent Ekzekutiv i Ministrit

liridon.iberdemaj@rks-gov.net

—————————————————-

Kosovare Namani

Asistente në Kabinetin e Ministrit

Kosovare.Namani@rks-gov.net

———————————————————-

Adresa:

Ministria e Shëndetësisë / Republika e Kosovës

Rruga “Zagrebi” Numër 60 / 10 000 Prishtinë

Tel: +383 (0) 38 20024004

         +383 (0) 38 20024071

Vegëza:https://msh.rks-gov.net/sq/

——————————————————-